Tankiny

Vítejte v naší kategorii tankin! U nás najdete skvělý výběr tankin, které kombinují pohodlí a styl pro vaše plážové nebo bazénové dobrodružství. Nabízíme různé styly a varianty tankin, abychom vyhověli vašim individuálním preferencím a potřebám.

Každý kousek je vyroben s pečlivostí a důrazem na kvalitu. Naše tankiny jsou navrženy tak, aby vám poskytovaly pohodlí a skvělý vzhled. Materiál, který používáme, je kvalitní a odolný, aby vydržel ve vodě i na slunci. Vaše tankiny budou vypadat skvěle a zároveň vám poskytnou potřebnou podporu.

V nabídce máme různé střihy a styly tankin, které odpovídají různým preferencím. Můžete si vybrat mezi klasickými tankinami s topem a kalhotkami, které poskytují střední krytí, nebo zvolit tankinu s delším topem, který zakrývá břicho a vytváří elegantní vzhled.

Dámské tankiny s kosticí - tmavě modré s tropickým vzorem
od 1 200 Kč

Dámské tankiny s kosticí - tmavě modré s tropickým vzorem Plavky s kosticemi. Materiál: 82% Polyamid + 18% Elastan

+ další
43/40D
Dámské tankiny bez kostic - orientální vzor
1 250 Kč

Dámské tankiny bez kostic - orientální vzor. Vložené košíčky. Materiál 82% Polyamid + 18% Elastan

+ další
44/42D
Dámské tankiny s kosticí - modry puntík
1 250 Kč

Dámské tankiny s kosticí - modrý puntík. Materiál 82% Polyamid + 18% Elastan

+ další
947/42/D
3 položek celkem

Naše tankiny jsou ručně šité s láskou a pečlivostí v Jihlavě. Každý detail je pro nás důležitý, abychom vám přinesli nejen kvalitu, ale také skvělý vzhled.

Připojte se ke spokojeným klientám a prozkoumejte naši nabídku tankin. Bez ohledu na to, zda preferujete klasický střih tankiny nebo tankinu s delším topem, u nás najdete ty pravé tankiny pro vás. Užijte si pohodlí, eleganci a stylový vzhled s našimi tankinami!

Zpět do obchodu