Plavkové kalhotky

Vítejte v naší kategorii dámských plavkových kalhotek! U nás najdete skvělý výběr kalhotek, které jsou navrženy tak, aby vám poskytovaly pohodlí a skvělý vzhled na pláži nebo u bazénu. Nabízíme černé a modré plavkové kalhotky s různými střihy, abychom vyhověli vašim individuálním preferencím a potřebám.

Naše plavkové kalhotky jsou vyrobeny s pečlivostí a důrazem na kvalitu. Používáme kvalitní materiál s složením 82% polyamidu a 18% elastanu, který je odolný a elastický, což zaručuje pohodlí a skvělé přizpůsobení vašemu tělu. Materiál je navržen tak, aby odolával vodě a slunečnímu záření, a zároveň vám umožňoval volnost pohybu.

V nabídce máme kalhotky s klasickým střihem, které poskytují střední krytí a jsou ideální pro každodenní nošení. Pokud preferujete kalhotky s vyšším pasem, máme také v nabídce kalhotky s vyšším pasem, které poskytují větší pokrytí a zároveň zdůrazňují ženské tvary.

Rozumíme, že každá žena je jedinečná, a proto nabízíme různé velikosti kalhotek, abychom vyhověli různým typům postav. U nás si můžete vybrat kalhotky, které vám perfektně sedí a dodají vám sebevědomí.

Nízký bok
Tip
400 Kč

Dámské plavkové kalhotky - černé / modré.   Materiál: 82% Polyamid + 18% Elastan

+ další
1022/MOD
1 položek celkem

Připojte se k našim spokojeným zákaznicím a prozkoumejte naši nabídku dámských plavkových kalhotek. Bez ohledu na to, zda preferujete klasický střih nebo kalhotky s vyšším pasem, černou nebo modrou barvu, u nás najdete ty pravé kalhotky pro vás. Užijte si pohodlí, eleganci a skvělý vzhled s našimi plavkovými kalhotkami!

Zpět do obchodu