Chlapecké plavky

Vítejte v naší kategorii chlapeckých plavek! U nás najdete skvělý výběr plavek pro chlapce, včetně slipových plavek a plavek s nohavičkou. Každý kousek je pečlivě vyroben s důrazem na kvalitu a pohodlí, aby se vaši kluci mohli cítit skvěle při každém koupání.

Naše plavky jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který je odolný a zároveň elastický. Skladba materiálu je 82% polyamidu a 18% elastanu, což zajišťuje pohodlné nošení a dobré přizpůsobení se tělu. Vaši chlapci se budou cítit svobodně a pohodlně ve vodě.

Slipové plavky jsou skvělou volbou pro svobodný pohyb a snadné oblékání. Jsou navrženy tak, aby poskytovaly pohodlí a podporu při plavání. Plavky s nohavičkou pak nabízejí trochu větší krytí a jsou vhodné pro ty, kteří preferují trochu více zakrytí.

Velikostní rozsah našich plavek je od 110 do 164, abychom pokryli potřeby chlapců různého věku a velikosti. Věříme, že v naší kolekci najdete plavky, které budou perfektně padnout vašim klukům a zároveň splňovat jejich stylistické preference.

Nakupování u nás znamená získat výrobky vyrobené s pečlivostí a zárukou kvality. Jsme tu pro podporu místního designu a výroby a jsme hrdí na to, že naše plavky jsou vyrobeny s láskou.

Připojte se k nám a prozkoumejte naši širokou nabídku chlapeckých plavek, které jsou pohodlné, stylové a pečlivě vyrobené. Vaši chlapci si užijí radost z koupání a mohou se cítit skvěle ve našich plavkách!

Chlapecké slipové plavky - černo-zelený vzor
od 290 Kč

Chlapecké slipové plavky - černo-zelený vzor. Materiál: 82% Polyamid + 18% Elastan

+ další
14/110
Chlapecké slipové plavky - tyrkysové se vzorem rybiček
od 290 Kč

Chlapecké slipové plavky - tyrkysové se vzorem rybiček. Materiál: 82% Polyamid + 18% Elastan

+ další
12/110
Chlapecké slipové plavky - veselé rybičky
Novinka
od 290 Kč

Chlapecké slipové plavky - veselé rybičky. Materiál: 82% Polyamid + 18% Elastan

+ další
1037/110
Chlapecké slipové plavky - žraloci
Novinka
od 290 Kč

Chlapecké slipové plavky - žraloci.  Materiál: 82% Polyamid + 18% Elastan

+ další
1034/110
Chlapecké plavky s nohavičkou - černo-zelený vzor
od 350 Kč

Chlapecké plavky s nohavičkou - černo-zelený vzor.   Plavky s nohavičkou jsou menšího střihu - doporučuji zvolit o 1 číslo větší velikost než chlapec běžně nosí.  ...

+ další
15/104
Chlapecké plavky s nohavičkou - mimoňci
Novinka
od 350 Kč

Chlapecké plavky s nohavičkou - mimoňci.   Plavky s nohavičkou jsou menšího střihu - doporučuji zvolit o 1 číslo větší velikost než chlapec běžně nosí.   Materiál:...

+ další
1040/110
Chlapecké plavky s nohavičkou - tyrkysové se vzorem rybiček
od 350 Kč

Chlapecké plavky s nohavičkou - tyrkysové se vzorem rybiček.   Plavky s nohavičkou jsou menšího střihu - doporučuji zvolit o 1 číslo větší velikost než chlapec běžně...

+ další
16/104
Chlapecké plavky s nohavičkou - černé / modrá
Novinka
od 370 Kč

Chlapecké plavky s nohavičkou - černé / modrá Plavky s nohavičkou jsou menšího střihu - doporučuji zvolit o 1 číslo větší velikost než chlapec běžně nosí.   Materiál:...

+ další
103/122
8 položek celkem
Zpět do obchodu